"Опустився на дно": Кінг прокоментував Трампа у зв'язку з "вторгненням" Мадуро.


На переконання Кінга, Сполучені Штати діють виключно в своїх інтересах, а не з метою "захисту демократії".

Автор визнання зазначив, що Мадуро, який "потрапив під вплив" Трампа, дійсно не може вважатися демократичним керівником. Проте до іншого схожого лідера — Путіна — Трамп має абсолютно інший підхід. Кінг нагадав, як під час візиту до Аляски для президента Росії був влаштований червоний килим.

"Мадуро не хороший хлопець, погоджуюся. Але Путін теж, а Трамп розстелив для нього червону доріжку", -- акцентував письменник.

За словами Кінга, це питання стосується політичних маневрів Трампа, і справжня мета США полягає не в "боротьбі з наркотиками", а в прагненні до контролю над нафтовими запасами Венесуели.

"Справжня проблема полягає не в наркотиках, а в нафті (яка, по суті, теж є наркотиком). Саме тоді, коли здається, що Трамп досягнув дна, він знову падає ще нижче," — зауважив Кінг.

Раніше Кінг охарактеризував Трампа як "зрадника", який "в захваті від Путіна".

"Просто хотів висловити свою думку: Трамп — зрадник і прихильник Путіна, який не проявляє розуму!" — поділився він у соцмережі X.

Related posts