З ранку триває нове бойове зіткнення на Південно-Слобожанському фронті - Інформаційний портал Весь Харків.
Оперативна інформація станом на 16:00 13.02.2026 щодо російського вторгнення.
З початку доби на передовій сталося 54 бойових конфлікти, інформує Генеральний штаб Збройних сил України.
У Південно-Слобожанському секторі ворог здійснив п'ять атак у районах населених пунктів Вовчанськ, Лиман та поблизу Охрімівки. На даний момент триває одне зіткнення.
На Куп'янському напрямку наразі ворожих наступальних дій не зафіксовано.
На Лиманському фронті українські військові успішно зупинили три атаки ворога поблизу Греківки та Дробишевого. Водночас одне з боїв продовжується.
На Слов'янському напрямку росіяни тричі намагалися просунутися на позиції ЗСУ у бік Рай-Олександрівки. Два боєзіткнення ще тривають.
У напрямку Краматорська ворог не здійснював наступальних операцій.
На Костянтинівському напрямку загарбники здійснили 10 наступальних дій, поблизу населених пунктів Клебан-Бик, Плещіївка, Русин Яр, Софіївка та в бік Костянтинівки, Степанівки.
На Покровському напрямку з початку доби російські війська вчинили 17 спроб витіснити Збройні сили України з зайнятих позицій у районах населених пунктів Родинське, Рівне, Покровськ, Котлине, Удачне, Молодецьке, Іванівка, а також у напрямку Кучерів Яр, Дорожнє, Новий Донбас і Новоолександрівка. Сили оборони успішно стримують атаки супротивника і вже відбили 14 з них.





