Забарний підписав контракт із ПСЖ. Коментар колишнього футболіста збірної України.


Головною темою останніх днів, можливо, навіть місяця, є перехід українського захисника англійського "Борнмута" Іллі Забарного до французького "ПСЖ". Офіційної інформації про підписання контракту ще не було, хоча все може статися в будь-який момент.

Портал Sport.ua звернувся до експертів, щоб дізнатися їхню думку про можливий трансфер гравця збірної України до провідного клубу Європи. Зокрема, колишній захисник національної команди Сергій Дірявка поділився, що з 18 років уважно слідкує за кар'єрою Забарного і є його прихильником.

Коли Забарний лише в 18 років почав виступати за основну команду "Динамо", я одразу зрозумів, що це стане значним активом для клубу, - зазначив Дірявка. - Мене вразила легкість, з якою Ілля адаптувався до дорослого футболу. Як колишній центральний захисник, я вважаю, що в поведінці гравців цієї позиції важливі кілька аспектів: спокій, уміння працювати з м'ячем і реакція на дії суперникових нападників. Забарний - це справжній український Вірджил ван Дейк.

А що стосується переходу Забарного в "ПСЖ", то вже зараз можна сказати, що перед Іллею стоятимуть інші завдання. Французи діють з позиції сили, вони домінують на полі, тому українець в такій грі буде почуватися, як риба у воді. Забарному важливо якомога швидше прийняти принципи роботи Луїса Енріке і адаптуватися до нового чемпіонату. Коли команда часто діє першим номером, потрібно добре працювати на просторі.

Підсумовуючи все сказане, хочу висловити свою радість за Забарного. Він здійснив значний прогрес у своїй кар'єрі. Ілля своєю грою заслужив на запрошення від однієї з найкращих команд Європи. Я впевнений, що цей захисник ще не досяг свого максимального потенціалу. Знаю, що він ставиться до футболу і своєї роботи з великою відповідальністю, тому попереду у нього чекає яскраве майбутнє, якщо його обминуть травми. Я є його прихильником (посміхається).

Related posts