Зеленський: Невдача Путіна в Україні є неминучою, адже це стане поразкою для США.


Президент Володимир Зеленський підкреслює, що перемога Росії у війні проти України є неприйнятною не лише для Києва, але й для всього цивілізованого світу. Це, на його думку, завдасть значного удару по репутації США як світового лідера.

Про це Зеленський заявив в інтерв'ю американському журналісту Бену Шапіро.

Президент підкреслив, що амбіції російського лідера тільки збільшуватимуться, і якщо його не зупинити в Україні, він може намагатися поширити свою агресію на інші держави.

"Ми ведемо боротьбу за своє виживання, проте для західного світу це не лише наша проблема — це також і ваші можливі небезпеки. Чому ви повинні ставити під загрозу свої інтереси через дії непередбачуваного керівника?" — зазначив Зеленський.

Він також зазначив, що якщо Путін досягне успіху, це може спонукати інших авторитарних керівників, які вже тривалий час знаходяться при владі, відчути безкарність і намагатися йти його шляхом.

Нагадаємо, що Дональд Трамп оголосив про заплановану зустріч з Володимиром Путіним. Дізнайтеся, коли це може статися, у нашій статті.

Related posts