Безпілотники завдали удару по газопереробному заводу в Астрахані: у ЦПД роз'яснили його значення.
Цю інформацію передає РБК-Україна, посилаючись на Telegram-канал Андрія Коваленка, керівника Центру боротьби з дезінформацією.
"В Астрахані стався напад на газопереробний завод, який є важливим енергетичним підприємством Росії. Він займається переробкою газового конденсату та виготовленням бензину, дизельного пального та інших продукцій", - зазначено у повідомленні.
Коваленко зазначив, що цей завод відіграє важливу роль у військово-промисловому комплексі Росії, оскільки енергетичний сектор є ключовим джерелом фінансових ресурсів для оборонних потреб.
Зазначимо, що росіяни почали писати про атаку по газопереробному заводу приблизно о третій годині ночі за київським часом. Зокрема, вони жалілися на звуки вибухів і на той момент, нібито пожежу.
Невдовзі після інциденту губернатор області Ігор Бабушкін прокоментував ситуацію, вказавши на атаку безпілотного літального апарата на паливно-енергетичний комплекс, що призвела до виникнення пожежі. Проте він не надав деталей щодо того, чи спалахнула пожежа саме на цьому об'єкті. За словами Бабушкіна, атаку, ймовірно, здійснили Збройні сили України.
"Сьогодні вночі ЗСУ зробили спробу атаки безпілотників на об'єкти, розташовані на території регіону, зокрема ПЕК. Засоби РЕБ і ППО відпрацювали в штатному режимі. При падінні одного з БпЛА сталося загоряння. Постраждалих немає", - стверджував губернатор.