День суду 5 липня 2025 року: пророцтва "Нової Ванги" викликали глобальну тривогу.

Уже зараз Японія стикається з наслідками її пророцтва.
"Нова Ванга" Рьо Тацукі оприлюднила незвичайне та тривожне пророцтво в оновленій версії своєї книги, присвяченій Судному дню, яке відбудеться 5 липня 2025 року. У цьому новому виданні автор стверджує, що саме в цей день Японія зіштовхнеться з великою катастрофою.
Після цього її заява стала вірусною, хоча Тацукі не уточнила, що саме має статися. Ця дата активно обговорюється і поширюється в соціальних мережах. В Японії та за її межами тривожне пророцтво викликало серйозне занепокоєння, пише The Daily Jagran.
У соціальних мережах виникає справжня паніка: туристи масово відмовляються від своїх запланованих подорожей за декілька тижнів до очікуваної події. Хоча в пророцтві немає конкретних деталей, багатьох турбує те, що попередні передбачення Тацукі справдилися.
Рьо Тацукі здобула популярність завдяки своїй здатності поєднувати пророчі бачення, отримані під час снів, із творчістю. В минулому вона зробила ряд точних прогнозів, серед яких пандемія COVID-19, трагічна загибель принцеси Діани та землетрус із цунамі в Тохоку, що стався в березні 2011 року.
У своїй книзі, виданій у 2021 році, вона передбачила, що 5 липня 2025 року Японія стане свідком "значної катастрофи". Попри невизначеність формулювань, це пророцтво швидко розповсюдилося, особливо у соціальних мережах. В подальшому її манга здобула величезну популярність і стала культовою.
Багато жителів Японії сприймають її пророцтво з цікавістю, але і з тривогою. Саме по собі попередження про масштабну трагедію, яка може трапитися в країні, стало причиною страху - особливо серед туристів.
Економічні наслідки вже відчуваються. За даними аналізу Bloomberg Intelligence, на початку липня різко скоротилася кількість туристичних бронювань. Кількість бронювань готелів і авіарейсів із Гонконгу знизилася більш ніж на 50%. З В'єтнаму, Таїланду і Китаю - до 83%. Туристична галузь Японії, яка все ще відновлюється після пандемії, зазнала серйозного удару.
На фоні зростаючої тривоги японські урядовці закликають до спокою. Губернатор префектури Міягі Йосіхіро Мураї підкреслив: "Немає підстав для паніки, японці не залишають країну. Сподіваюся, що громадяни не повірять у чутки й продовжать відвідувати нас".
Раніше УНІАН повідомляв, що Рьо Тацукі зробила ще одне про роцтво - про те, що має статися вже за 5 років.