Кращий бомбардир УПЛ не зміг вирішити фінансові питання з попередньою командою: "Залили водою - і все зникло з пам'яті"

Нападник футбольного клубу Олександрія Олександр Філіппов поділився інформацією про те, чи погасив його колишній клуб борги перед ним.
Олександре, чи залишилися у вас ще непогашені борги від СК Дніпро-1?
- Отже, жоден з них не має наміру розрахуватися зі мною. Я сумніваюся, що ці борги колись будуть погашені. Як кажуть, налий води - і все забулося... - прокоментував Філіппов для Sport.ua.
Гравець Динамо згадує, як поступово почали з'являтися чутки про можливе припинення існування СК Дніпро-1: "Постепенно почали розповідати, що, можливо, команда більше не існуватиме".
Раніше з'явилася інформація, що СК Дніпро-1 винен футболістові зарплату за п'ять місяців. Філіппов виступав за дніпрян з серпня 2023-го до липня 2024-го року. У нинішньому сезоні нападник провів 19 матчів за Олександрію, забив 8 голів та віддав 1 асист.
Нагадаємо, що у липні 2024 року СК Дніпро-1 припинив своє функціонування внаслідок нестачі фінансових ресурсів.