Трамп вважає, що поразка республіканців на виборах пов'язана з відсутністю його імені в бюлетенях.
Президент США Дональд Трамп, коментуючи провальні для республіканців великі вибори, заявив, що це сталось через шатдаун і тому, що у бюлетенях не було його прізвища.
Американський президент поділився цією інформацією у своїй соціальній мережі Truth Social, як зазначає "Європейська правда".
Результати виборів у вівторок стали тривожним сигналом для президента та республіканців напередодні проміжних виборів 2026 року, оскільки історично партія, яка не має влади, демонструє значні досягнення.
"Трамп зазначив, що відсутність його імені у бюлетенях та шатдаун стали двома основними причинами, чому республіканці зазнали поразки на виборах сьогодні ввечері."
Як стало відомо, на виборах мера Нью-Йорка перемогу здобув 34-річний представник демократичного соціалізму Зохран Мамдані.
В штатах Вірджинія та Нью-Джерсі помірковані демократи, 46-річна Ебігейл Спанбергер і 53-річна Майкі Шеррілл, здобули переконливу перемогу на губернаторських виборах.
Слід підкреслити, що одне з останніх досліджень виявило, що особистий рейтинг Трампа впав до найнижчого рівня з моменту його повернення до Білого дому в січні 2025 року.



