У нічний час Росія здійснила напад, використавши 97 дронів, з яких система протиповітряної оборони знищила 78.

У ніч на 24 червня сили протиповітряної оборони знищили 78 з 97 безпілотників, які були запущені в напрямку України. Водночас, було зафіксовано попадання ворога у 6 різних місцях.
Джерело: Військово-повітряні сили
Ось перероблений варіант тексту: Інформація: З 22:00 23 червня ворог розпочав наступ, використовуючи 97 ударних дронів типу Shahed та безпілотники-імітатори різних моделей, які були запущені з напрямків: Орел, Міллерово, Курськ, Приморсько-Ахтарськ - Російська Федерація, а також Чауда - тимчасово окупований Крим.
Станом на 08.00 протиповітряною обороною знешкоджено 78 ворожих БпЛА типу Shahed (безпілотників інших типів) на сході, півдні та півночі країни. 63 -- збито вогневими засобами ураження, 15 -- локаційно втрачені/подавлені РЕБ.
Виявлено попадання ворожих ударних дронів у шести різних місцях.
Авіаційні сили, зенітні ракетні війська, підрозділи радіоелектронної боротьби, безпілотні апарати та мобільні вогневі групи українських сил оборони здійснили відбиття повітряної атаки.