Збройні сили України протягом останньої доби знищили понад 1100 ворогів та нейтралізували 70 артилерійських систем, повідомляє Генеральний штаб.

автомобільної техніки та автоцистерн - 46 051 (+145) одиниць.
Як йшлося у вечірньому зведенні 25 квітня Генерального штабу ЗСУ, з початку доби на фронті було зафіксовано 116 бойових зіткнень.
Також, як повідомили у військовому командуванні, російські загарбники активно атакували на двох фронтах — в Покровському та Курському районах.
Також у звіті, опублікованому 26 квітня експертами американського Інституту вивчення війни (ISW), зазначалося, що українські Сили оборони нещодавно досягли успіхів на заході Запорізької області. Водночас спостерігається просування російських військ поблизу Покровська, а також у Сумській та Курській областях.
Актуальні та значущі новини про війну Росії з Україною ви можете знайти на каналі РБК-Україна в Telegram.
Related posts